Honda GL 1500 Valkyrie Tour 6 Cilinder / Zeer mooi !!!
- Kenteken: 93-MS-XT
- Merk: Honda
- Model: Tour
- Tellerstand: 72554 KM
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2000
- Transmissie: Geschakeld 6 - versnellingen
- Kleur: oranje
- Kleurnaam: Oranje / Zwart
- Motorinhoud: 1520 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 333 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
Exterieur
- Handvat verwarming
- Druppellader
De Honda GL1500 Valkyrie is een motorfiets die door Honda werd geproduceerd van 1996 tot 2003, een "stripped down" versie van de Gold Wing met een krachtige, vloeistofgekoelde 1520cc zescilinder boxermotor, individuele carburateurs en een lage, ontspannen zitpositie. Bekend als de GL1500C in de VS en F6C ("Flat Six Custom") elders, is het een cruiser-stijl motorfiets met een opvallend uiterlijk en veel vermogen, ideaal voor lange, comfortabele ritten.
Belangrijke Kenmerken
- Zescilinder Boxermotor:De motor is een 1520cc, vloeistofgekoelde, horizontaal tegenover elkaar geplaatste zescilinder boxermotor, die voorheen in de Honda Gold Wing werd gebruikt, maar met aanpassingen zoals vaste kleppen en zes individuele carburateurs om het vermogen te verhogen.
- Cruiser-stijl:De Valkyrie combineert de krachtige zescilinder motor met een Amerikaanse cruiser-stijl, wat resulteert in een unieke en stijlvolle motorfiets met een lage zitpositie.
- Vermogen:De motor levert ongeveer 100 pk en is voorzien van een vijfversnellingsbak, wat voldoende vermogen en koppel biedt voor lange ritten.
- Aanduidingen:Het model stond in de VS bekend als de GL1500C en buiten de VS als de F6C (Flat Six Custom).
- Comfortabele Ritten:De lage zitpositie en de krachtige, soepel lopende motor maken de Valkyrie ideaal voor lange afstanden en ontspannen cruisen.
- Uniek Uiterlijk:De combinatie van de zescilinder motor en de cruiser-stijl zorgt voor een motor die opvalt en zeker de aandacht trekt van zowel motorrijders als niet-motorrijders.
- Gezien als een "stripped down" Gold Wing:Het is in feite een gestripte Gold Wing, wat betekent dat het de comfortabele en krachtige basis van de Gold Wing heeft, maar met een meer agressieve, custom-look en een aangepaste motor voor meer vermogen.
Wij zijn van maandag tot en met zaterdag op afspraak geopend. Wij zijn wij bereikbaar op 06 - 25009129 voor het maken van een afspraak. Ook kunt u ons via de website bereiken of via de mail info@autobedrijfhellings.nl
Autobedrijf M. Hellings is een autobedrijf waar u terecht kunt voor een eerste klas gebruikte auto en het huren van een camper.
Met een steeds wisselende voorraad van ca. 30 auto's, die bestaan uit verschillende merken in diverse prijsklassen, zit er altijd iets interessants bij. En inruil is natuurlijk altijd mogelijk.
Service en Kwaliteit
Service en Kwaliteit staat bij ons op nummer 1. De prijzen op deze website zijn gebaseerd op "zo-meenemen". Grote beurt en 3 maanden garantie zijn tegen meerprijs mogelijk.
We willen graag dat iedere klant echt tevreden is. Mond tot mondreclame is tenslotte de beste reclame.
Inruilen van uw huidige auto behoort bijna altijd tot de mogelijkheden. Wij berekenen geen afleverkosten maar werken met zogenaamde meeneemprijzen. De door u gekochte auto kan direct bij ons op naam worden gezet, is er sprake van een inruilauto, dan kunnen wij deze voor u direct vrijwaren. U kunt bij ons ook pinnen.
Met vriendelijke groet,
Michel Hellings
Volg ons ook op Facebook, Instagram en Twitter voor het laatste nieuws........
Autobedrijf M. Hellings
Valkenswaardseweg 21
5595CA LEENDE
06-25009129
info@autobedrijfhellings.nl
www.autobedrijfhellings.nl/
Honda GL 1500 Valkyrie Tour 6 Cilinder / Zeer mooi !!!
€ 6.950,- of € 129,-/mnd
Kilometerstand | 72.554 KM |
Bouwjaar | 22-03-2000 |
Vermogen | 101 PK |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
BTW/Marge | Marge |

"Persoonlijk contact heeft onze voorkeur, kom gerust langs."
-Michel Hellings
Autobedrijf M. Hellings
Valkenswaardseweg 21
5595 CA Leende
Netherlands
Telefoon: 06 - 25 00 91 29
E-mail : info@autobedrijfhellings.nl
Gecertificeerde onderhoudspartners
Wist u dat wij samenwerken met gecertificeerde onderhoudspartners? Zo bent u er zeker van dat ook na uw aankoop uw auto in goede handen is.
