Chevrolet K1500 EXTENDED CAB PICK UP 5.7 V8 LPG Z71 off road package APK 04-2023
- Kenteken: 11-VR-HS
- Merk: Chevrolet
- Model: K1500 EXTENDED CAB PICK UP
- APK tot: 04-04-2023
- Tellerstand: 224409 Mijl
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: LPG / Benzine
- Bouwjaar: 1996
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: blauw
- Motorinhoud: 5700 cc
- Aantal cilinders: 8
- Vermogen: 141 kW / 192pk
- Ledig gewicht: 2110 kg
- Max. trekgewicht: 1552 kg
- Aantal zitplaatsen: 6
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 197 cm
- Aantal sleutels: 3
- Motorrijtuigenbelasting: € 142 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 1
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Getint glas
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Radio
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Automaat
- Bestuurdersairbag
- LPG
Deze goed onderhouden Chevrolet K1500 EXTENDED CAB PICK UP heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! De aandrijving van deze Chevrolet wordt verzorgd door een achtcilinder motor en een automatische transmissie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LPG-installatie, getint glas, elektrisch bedienbare ramen voor en elektrisch verstelbare buitenspiegels.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker.
Als dit de auto is die alles heeft wat u zoekt, waarom zou u dan nog langer wachten? Druk op de proefritknop en ervaar deze K1500 EXTENDED CAB PICK UP.
Leuke Chevy met een klein krasje her en der, rijdt alleen op LPG.........
Pas nieuwe startmotor en accu gemonteerd....
Aangezien wij regelmatig onderweg zijn kunt u het beste even bellen voordat u aanrijdt. Bij afwezigheid zijn wij altijd bereikbaar op 06 - 25009129 ook voor het maken van een afspraak buiten onze openingstijden.
Autobedrijf M. Hellings is een autobedrijf waar u terecht kunt voor een eerste klas gebruikte auto en het huren van een camper.
Met een steeds wisselende voorraad van ca. 30 auto's, die bestaan uit verschillende merken in diverse prijsklassen, zit er altijd iets interessants bij. En inruil is natuurlijk altijd mogelijk.
Service en Kwaliteit
Service en Kwaliteit staat bij ons op nummer 1. De prijzen op deze website zijn gebaseerd op "zo-meenemen". Grote beurt en 3 maanden garantie zijn tegen meerprijs mogelijk.
We willen graag dat iedere klant echt tevreden is. Mond tot mondreclame is tenslotte de beste reclame.
Inruilen van uw huidige auto behoort bijna altijd tot de mogelijkheden. Wij berekenen geen afleverkosten maar werken met zogenaamde meeneemprijzen. De door u gekochte auto kan direct bij ons op naam worden gezet, is er sprake van een inruilauto, dan kunnen wij deze voor u direct vrijwaren. U kunt bij ons ook pinnen.
Met vriendelijke groet,
Michel Hellings
Volg ons ook op Facebook, Instagram en Twitter voor het laatste nieuws........
Autobedrijf M. Hellings
Valkenswaardseweg 21
5595CA LEENDE
06-25009129
info@autobedrijfhellings.nl
www.autobedrijfhellings.nl/
Chevrolet K1500 EXTENDED CAB PICK UP 5.7 V8 LPG Z71 off road package APK 04-2023
€ 6.950,- of € 99,-/mnd
Kilometerstand | 224.409 KM |
Bouwjaar | 30-06-1996 |
Vermogen | 192 PK |
Brandstof | |
Transmissie | Automaat |
BTW/Marge | Marge |

"Persoonlijk contact heeft onze voorkeur, kom gerust langs."
-Michel Hellings
Autobedrijf M. Hellings
Valkenswaardseweg 21
5595 CA Leende
Netherlands
Telefoon: 06 - 25 00 91 29
E-mail : info@autobedrijfhellings.nl
Gecertificeerde onderhoudspartners
Wist u dat wij samenwerken met gecertificeerde onderhoudspartners? Zo bent u er zeker van dat ook na uw aankoop uw auto in goede handen is.
